Adeta doğanın kendisi gibi cildi yenileyen serum; Yeni Overnight Reset Serum

Adeta doğanın kendisi gibi cildi yenileyen serum; Yeni Overnight Reset Serum;Tabiat sizi hiç hayal kırıklığına uğrattı mı? Çiçeklerin hiç açmadığını gördünüz mü? Ya da ağaçların yeşermediğini? Bu yüzden doğal olmayan aktif


578
Share via
178 Paylaşım, 578 Beğeni

Tabiat sizi hiç hayal kırıklığına uğrattı mı? Çiçeklerin hiç açmadığını gördünüz mü? Ya da ağaçların yeşermediğini? Bu yüzden doğal olmayan aktif içerikleri unutun ve doğanın mucizesi ölmez otu içeriğiyle mucize serum, L’Occitane Overnight Reset Serum’un cildinizi yenilemesine izin verin.

20 yıldan fazla süredir incelenen, yaşlanma karşıtı özellikleri ile insanlığı şaşırtmaya devam eden ölmez otunun, L’Occitane’ın 7 yıl süren araştırmaları sonucu yeni bir özelliği ortaya çıktı. L’Occitane araştırmacılarının NaDES( Doğal Derin Çözücüler) teknolojisi ile yakaladığı öz suyu ekstresi, Reset Oil in Serum’un da yeni öz maddesi.

Patentli yeni ölmez otu özsuyu

Ölmez otunun kalbinde, normalde geleneksel bir ekstrasyon ile ayrılan, yeni keşfedilen molekül, benzersiz şekilde cildi yatıştırıyor, adeta ince çizgileri siliyor ve cildi günlük streslerden arındırıyor. Bu süper güçlü etki, eskisine oranla 10 kat daha fazla ölmez otu esansiyel yağı içermesinden ve ölmez otu öz suyu ekstresinden kaynaklanıyor.

Küçük altın rengi baloncuklar içinde kapsüllenmiş yağ, adeta “cilt antioksidanı” olarak çalışıyor ve cildi günlük saldırganlardan korumaya yardımcı olurken, daha genç görünmesini sağlıyor.

Cilt yıllar süren uykusundan uyanıyor

Cilt iyileşmesini gözle görülür şekilde hızlandıran Immortelle Reset Serum, kullanıcı yorumlarına göre anında bir rahatlama sağlıyor* ve içindeki mercanköşk özü ile cilt sanki uzun süren uykusundan uyanmış gibi canlanıyor. Bu iki sihirli öz, cilt üzerinde bir sinerji ile çalışarak, anında gözle görülür bir şekilde yenileme başlatıyor. *Fransa’da 24-64 yaş aralığında 20 gönüllünün kendi klinik değerlendirmesi sonucuna göre

Ciltte kısa sürede gözle görülür etki

Kullanıcıların Sonuçları Reset Serum’un Etkinliğinin Kanıtı:

1 gece sonrası*

Serumu kullanan kişilerin yüzde 93’ü ciltlerinde tazelenme, yenilenme ve canlanma olduğunu, yüzde 93’ü cilt rahatsızlıklarının yatıştığını iletmiştir.

7 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha parlak ve canlanmış göründüğünü, Yüzde 100’ü gerginlik hissinin yatıştığını iletmiştir.

28 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha genç, daha yenilenmiş , tazelenmiş olduğunu, Yüzde100’ü cildinin yoğun günlük yaşam etkilerinden kurtulduğunu hissettiğini iletmiştir.

*Tayland’da 18-62 yaş arası 30 kadın kullanıcı ile yapılan tüketici testlerine göre Reset serum erkek kullanıcılar üzerinde de test edildi.

Reset serumu deneyen 22-65 yaş arası 31 erkek kullanıcı ile yapılan test sonuçlarına göre;

1 gece sonrası* Yüzde 97’si ciltlerinin dinlenmiş göründüğünü

7 gece sonrası* Yüzde 100’ü cildinin daha enerjik olduğunu hissettiğini iletmiştir.

L’Occitane Reset Oil in Serum nasıl uygulanmalı?

Cilt bakım ritüelinize ilk olarak yüz temizleme ile başlıyoruz. Sağlıklı bir cilt ve aydınlık bir ten için şüphesiz günlük cilt temizliği en önemlisi. Çift aşamalı yüz temizlemesi için, yağ bazlı yüz temizleyici ile cildinizi makyajdan ve sebumdan, hemen ardından temizleme köpüğü ile ter ve diğer kirlerden cildinizi arındırın ve gözeneklerinizi derinlemesine temizleyin.

Ardından Reset serumunuzu cildinize uygulayın ve hafifçe masaj yapın. İçerisindeki altın baloncukların patladığından emin olun. Cildinizde adeta eriyen ve harika bir his bırakan ölmez otu esansiyel yağının pürüzsüz dokusunu hissedin.

Serum uygulamasının ardından kendi kullandığınız cilt bakım ürününüzün performansını artırmak için*, serumunuzu veya nemlendirici kreminizi serumun üzerine uygulayın.

*L’Occitane günlük cilt bakım ürünleri ile test edilmiştir.

Immortelle Reset Serum’dan sonra yaşlanma karşıtı özelliği ile cildinizin gençliğini ve parlaklığını canlandırmaya yardımcı olan eksiksiz bir gençlik bakımı sunan Immortelle Divine Nemlendirici Krem uygularsanız, cildiniz daha genç ve pürüzsüz görünecektir.

Immotelle Precious Nemlendirici Krem kullanmadan önce uygularsanız, genç ve dolgun bir cilde sahip olursunuz. Immotelle Precious Nemlendirici Krem ilk yaşlanma belirtilerine karşı ölmez otu ve Hyaluronik Asit içeren formülüyle savaşır, cildin kendini yenileme yeteneğinin güçlenmesine ve cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur.

Reset Serum ile Reine Blanche Nemlendirici Kremi birleştirirseniz cildiniz anında parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Reine Blanche Aydınlatıcı Nemlendirici Krem, cilt tonunu belirgin şekilde dengeler ve aydınlatır.

Son olarak göz çevresi için bakım kremlerinizi ve haftalık maske ve peelinginizi de uygulamayı unutmayın. Size en uygun L’Occitane cilt bakım ürünlerini keşfetmek için www.loccitane.com.tr’yi veya L’Occitane mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

578
Share via
178 Paylaşım, 578 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
600
Şaşkın
Şirin Şirin
533
Şirin
Lanet Etmek Lanet Etmek
466
Lanet Etmek
Başarısız Başarısız
400
Başarısız
Eğlence Eğlence
333
Eğlence
Nefret Nefret
200
Nefret
hate hate
533
hate
confused confused
200
confused
fail fail
666
fail
fun fun
600
fun
geeky geeky
266
geeky
love love
66
love
lol lol
133
lol
omg omg
600
omg
win win
400
win
Mavimod

Efsane

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Share via
Bir Format Seçin
resim
Fotoğraf veya GIF
Video
Youtube ve Vimeo Gömmeleri
kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderi için oy verin
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömmeleri
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Öykü
Gömmeler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları