Akrep burcunda Dolunay 2020! Burçlara etkileri neler?


554
Share via
154 Paylaşım, 554 Beğeni

Süper Dolunay ile birlikte, hayal kırıklığı yaşamamak adına ilişkilerde gerçekçi olmak gerekiyor. Diğer yandan bu dönemde işten çıkarılmalar, istifalar artabilir. Gençlerin sosyal hayata katılımı yoğunlaşabilir. İşte, Akrep burcunda süper Dolunay etkileri…

SÜPER DOLUNAY NASIL ETKİLER?

7 Mayıs 13:45’de Akrep burcunun 17 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay haritanın 3. evinde gerçekleşeceği için; kardeş, yakın çevre, medya, iletişim, eğitim, ticaret, ulaşım konularının ön planda olacağı bir süreç. 9. ev karşıtlığı nedeniyle de; uzak akrabalar, yurt dışı, turizm, hukukla ilgili işlerde; gündem olacak diğer konular. Akrep dönüşümün burcu olduğu için; bitmesi gereken şeylerin bitmesi, maddeden manaya geçmeye çabası da söz konusu. Dolunay’lar Yeniay’larda başlayan olaylar olgunlaşarak netleşip, aydınlanabilir. Ay ve Güneş tam karşıt oldukları için; enerjiler gergindir. Duygu ve mantığın dengelenmesi zordur.

MADDİ KAYIPLAR ARTABİLİR

Eş veya ortağınızla; maddi konular nedeniyle ani bir kriz yaşayabilirsiniz. Ancak; olayların arkasına da bakarak ve sis perdesini aralayarak problemi aşabilirsiniz. Kariyerle ilgili maddi kayıp ve işten istifa ve çıkarılmalar artabilir. İlişkilerle ilgili olarak da, daha gerçekçi olmakta yarar var. Çünkü hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Buna da arkadan iş çeviren kadınlar sebep olabilir. Çocuklar veya sevgiliyle ilgili alınan sorumluluklar ile güzel diyaloglar gelişebilir, sorunlar aşılabilir.

HEDEFİNİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!

Sahne, güzellik, dekorasyon, moda, yazarlık, borsa sektörlerinde çalışanlar için; bu Dolunay’la beraber hedeflerine ulaşma fırsatı mevcut. Bazıları; ani gelişen bir iş nedeniyle; şehir veya yurt dışı yolculuk neticesinde, güzel ticari anlaşmalar yapabilirler. Çocuklar ve gençlerin hayata katılımı, park ve bahçeler gibi kamusal alanlarla ve seyahat izinleriyle ilgili yeni düzenlemeler olabilir. Tiroid, boğaz ve üreme organlarıyla ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmekte yarar var.

AKREP BURCUNDA DOLUNAY’DAN ETKİLENEN BURÇLAR

Dolunay’ın yükseleninde ise; Başak burcu var. Dolayısıyla; daha düzenli, analitik ve çalışkan olanların, detayları fark edenlerin bu iki haftayı daha iyi değerlendirebileceğini söyleyebiliriz.

Dolunay’dan en çok etkilenecek burçlar; Akrep, Boğa, Aslan ve Kova burçlarının ikinci on gününde doğanlar olacak. İkinci dereceden etkilenen burçlar ise; Başak ve Balık burcunun ilk on gününde doğanlar..


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

554
Share via
154 Paylaşım, 554 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
400
Şaşkın
Şirin Şirin
333
Şirin
Lanet Etmek Lanet Etmek
266
Lanet Etmek
Başarısız Başarısız
200
Başarısız
Eğlence Eğlence
133
Eğlence
Nefret Nefret
666
Nefret
hate hate
333
hate
confused confused
666
confused
fail fail
466
fail
fun fun
400
fun
geeky geeky
66
geeky
love love
533
love
lol lol
600
lol
omg omg
400
omg
win win
200
win
Yusuf Tanışman
Araştırırken Öğrenen Öğrendiklerini Yazarak Mutlu Olan Biriyim. 10 Yıldır Bir Çok Blogda Çeşitli Konularda Yazarlık Yaptım ve Bundan Sonra mavimod.com Ailesindeyim.

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Share via
Bir Format Seçin
resim
Fotoğraf veya GIF
Video
Youtube ve Vimeo Gömmeleri
kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderi için oy verin
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömmeleri
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Öykü
Gömmeler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları