Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu;Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu her moda severin takip ettiği bir konudur. Kadınların doğasında yer alan bu güzel, şık ve gösterişli görünme


545
Share via
145 Paylaşım, 545 Beğeni

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu her moda severin takip ettiği bir konudur. Kadınların doğasında yer alan bu güzel, şık ve gösterişli görünme arzusu ile moda severlerin ilk adresi bu koleksiyonlardır.

Ünlü modacıların oluşturdukları bu koleksiyonlar yayınlandığı ilk gönden sonrasında herkesin ilgisini çeker ve artık modaya yön verir vaziyete geçmiş olur.

En trend elbise modelleri;

“Mini veya diz üstü gece elbiselerinde göğüs veya sırt dekoltesi de zarafetinizi ve şıklığınızı ortaya çıkaracak mükemmellikte tasarlandı. En özel organizasyonlar için ağırlığı ve asaleti ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kadife elbiseler kırmızı ve siyah renk tasarımları ile gerçekten hayran kalacağınız bayan elbise modelleri arasında yer alıyor.”

https://www.trendgiysen.com/bayan-elbise

Bu koleksiyonlar sayesinde birçok insan moda hakkında bilmediği şeyleri öğrenmiş olur. Bunun yanı sıra farklı kombinler görme ve bunları uygulama imkanına da sahip olmuş olurlar. Birçok koleksiyon arasında kendi tarzlarına uygun olanı seçip modaya uygun bir şekilde giyimlerini şekillendirebilirler. Bunun sonucunda ise kadınlar kendilerini her zaman için gösterişli, şık ve güzel hissederler.

Ünlü Markaların Kış Koleksiyonları

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu herkes tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Bu ilgilerin karşılıkları olarak da giyimlerini şekillendirerek modaya uygun tercihler yaptıkları görülmektedir.

Birçok markanın kış koleksiyonu oluşturduğu biliniyor. Bunlardan en çok bilineni ve rağbet göreni Londra moda haftası Victoria Beckham koleksiyonudur. Bu koleksiyonun en önemli parçaları uzun botlar, dizden kayma etekler ve kaplumbağa boğazlı kaşmirlerdir.

Bir diğer koleksiyon ise Milano moda haftası Dolce & Gabbana koleksiyonudur. Bu koleksiyonun öne çıkan parçaları ise büyük boy kazaklar, yünlü kazaklar ve tüylü terliklerdir. Kış modasına bir yenilik katmanın amaçlandığı bu defilede çok kişiye yön gösterecek farklılıklar görülmüştür.

Elbise Modellerinde Kış Koleksiyonu

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu içerisinde yer alan elbiselerin oldukça çeşitli olduğu görülmektedir. Farklı modellerin ve yeniliklerin olduğu dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra rahatlığın daha çok ön plana çıktığı görülmektedir.

Çekici ve bir o kadar şık olmanın sırrının klasik elbiseler olduğu bilinmektedir. Bu nedenle kış aylarında en çok klasik elbiselerin tercih edildiği bilinmektedir. Bunun yanı sıra 2020 kış koleksiyonunda gömlek elbiselerin de yer aldığı bilinmektedir. Gömlek elbiseler hem daha şık hem daha rahat olduğu için son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra gündelik hayatta kullanımı oldukça rahat olan triko elbiselerin de bulunduğu görülmektedir. Bu elbiselerin hem sıcak tuttuğu hem de şıklık kattığı bilinmektedir.

Tayt Modellerinde Kış Koleksiyonu

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu içerisinde yer alan bir diğer koleksiyon ise tayt koleksiyonlarıdır. Son zamanlarda sık sık tercih edilen bu parçaların güzellikleri ile göz kamaştırırken üzerinizde duruşu ile de oldukça şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

“Yüksek bel bu sezon pantolon ve eşofmanlarda olduğu gibi taytlarda da moda. Yaz kış tayt giymeyi seven ve taytı günlük hayatın vazgeçilmezi olarak görenler için içi kadife yüksek bel modeller son derece ideal model seçenekleri arasında yer alıyor.”

https://www.trendgiysen.com/bayan-tayt

Son zamanlarda en çok tercih edilen özellikle kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahip olan kadife taytlar bu koleksiyonların vazgeçilmez parçasıdır. Kadife taytların kullanımının oldukça rahat olmasının yanı sıra görünüş olarak da oldukça şık durmaktadır.

Bununla beraber keten taytların da bu koleksiyonda yer aldığı biliniyor. Kışın vazgeçilmez kumaşı olan ketenin tayt ile birleştiğinde her zaman işin güzel ve şık bir görüntü oluşturduğu bilinmelidir.

Kış Koleksiyonlarında En Çok Tercih Edilen Renkler

Elbise ve tayt modellerinde kış koleksiyonu takip edenler tarafından büyük ilgi toplamaktadır. Herkesin sergileneceği günü beklediği bilinmektedir. Bu günlerde birçok ürün tanıtımı ve yeni kombinler yer almaktadır.

Bu kombinlerde 2020 kış koleksiyonunda en çok öne çıkan renkler şöyle bilinmektedir;

  • Biber kırmızısı
  • Merlot
  • Kızılcık kırmızısı
  • Koyu bordo
  • Şeftali rengi
  • Yaban elması rengi
  • Portakal rengi
  • Açık kahverengiye benzer hazel rengi
  • Yeşil zeytin rengi ve bunun gibi daha birçok rengin de bulunduğu bilinmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

545
Share via
145 Paylaşım, 545 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
600
Şaşkın
Şirin Şirin
533
Şirin
Lanet Etmek Lanet Etmek
466
Lanet Etmek
Başarısız Başarısız
400
Başarısız
Eğlence Eğlence
333
Eğlence
Nefret Nefret
200
Nefret
hate hate
533
hate
confused confused
200
confused
fail fail
666
fail
fun fun
600
fun
geeky geeky
266
geeky
love love
66
love
lol lol
133
lol
omg omg
600
omg
win win
400
win
Mavimod

Efsane

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Share via
Bir Format Seçin
resim
Fotoğraf veya GIF
Video
Youtube ve Vimeo Gömmeleri
kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderi için oy verin
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömmeleri
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Öykü
Gömmeler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları