Güzelliğiniz için en güvenilir isimle tanışın!

Dolgu, botoks, meme küçültme, burun estetiği gibi operasyonlar yapan Op. Dr. Güray Yeşiladalı, hizmet sunduğu Vanity Estetik sertifikası aldı


553
Share via
153 Paylaşım, 553 Beğeni

Sağlık ve güzelliğinize sihirli dokunuşlar için güvenilir bir hekime ihtiyacınız var mı? Cevabınız “Evet, istiyorum” ise; sizleri Op. Dr. Güray Yeşiladalı ile tanıştırmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi, 12 yıldır, ‘En yakın arkadaşınız Yüksek Topuklar’ olarak size, sadece güvendiklerimizi sunuyoruz; Op. Dr. Güray Yeşiladalı da o isimlerden biridir.

İnsanların mutluluk ve huzuru için sağlık alanında faaliyetler gösteren, Vanity Estetik Kliniği; Op. Dr. Güray Yeşiladalı tarafından; çocukluğundan bu güne arkadaşlığını sürdürdüğü iki kişi tarafından kurulmuştur. Dolgu, botoks, meme küçültme, burun estetiği gibi kişinin ihtiyacı doğrultusundaki, operasyonları; uzman ekibiyle birlikte özenle sunan Op. Dr. Güray Yeşiladalı; yepyeni bir girişimle, misafirlerinin memnuniyet ve güvenliğini artırdı.

Hepimizin bildiği ve çeşitli etkilerini hissettiği gibi Covid 19, hayatımızda yeni tedbirler gerektiriyor. Temizliğe, güvenliğe, sağlığa her zamankinden daha fazla önem veriyoruz. İşte, “Vanity Estetik Kliniği” kurucusu, Op. Dr. Güray Yeşiladalı; tam olarak bu özel ihtiyaca, garantili çözüm buldu.

Tüm dünyada kabul edilen, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği “Temos Covid-19 Güvenirlik Sertifikası”, her yerden önce sadece Vanity Estetik Kliniği’nde var! Bu demek oluyor ki; Sağlık ve güzelliğinize dair, uzman ekiple; ulaşılabilir fiyatlar ile güvenle hizmet almak istiyorsanız; “Temos Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası” kazanan Vanity Estetik ile; siz ve sevdiklerinizi güvenle emanet edebilirsiniz.

Biz, ‘Yüksek Topuklar’ ile yola çıktığımız günden bu yana (tam 12 yıldır!); cinsiyet, din, dil, ırk, etkin köken ayrımı yapmadan; insanların mutluluk, memnuniyet ve sağlığı için gönülden çalışan bir ekibiz; sizlere gönülden hizmet ediyoruz. Son derece hassas yaklaştığımız bu ilkelerimizde, Vanity Estetik, biz “Yüksek Topuklar” ekibinden tam puan aldı ve gönül rahatlığıyla siz değerli, okuyucularımıza duyurabiliyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

553
Share via
153 Paylaşım, 553 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
66
Şaşkın
Şirin Şirin
666
Şirin
Lanet Etmek Lanet Etmek
600
Lanet Etmek
Başarısız Başarısız
533
Başarısız
Eğlence Eğlence
466
Eğlence
Nefret Nefret
333
Nefret
hate hate
666
hate
confused confused
333
confused
fail fail
133
fail
fun fun
66
fun
geeky geeky
400
geeky
love love
200
love
lol lol
266
lol
omg omg
66
omg
win win
533
win
Mavimod

Efsane

0 Yorum

Bir Cevap Yazın

Share via
Bir Format Seçin
resim
Fotoğraf veya GIF
Video
Youtube ve Vimeo Gömmeleri
kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
bilgi yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderi için oy verin
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömmeleri
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Öykü
Gömmeler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları